Nastrojowe Rozmowy

Bo rozmawiać warto jest!

• Nie jesteś zalogowany.

#1 2021-03-15 00:11:02

doti
Member
Reputacja :  [+ 0/ -0 ]

Prezenty

Szukałam ostatnio wyjątkowych prezentów dla moich bliskich i natrafiłam na stronę sklep.gmmedia.pl. Nie wiem czy znacie ten sklep, ale mają tam całkiem ciekawą ofertę na gadżety personalizowane i chyba zdecyduję się zamówić tam puzzle z własnym nadrukiem i śliczne lusterko personalizowane Zielona Góra . A Wy lubicie dawać/dostawać tego typu prezenty? img/smilies/smile

#2 2021-03-19 18:32:29

marzena22
New member

Re: Prezenty

Ja w tym roku zdecydowałam się na coś z dekoracji. Wybór padł na gotową zasłonę na taśmie do dużego pokoju. Prezent się udał - mama była bardzo zadowolona img/smilies/big_smile
Znalazłam te rzeczy na sarahome.pl

#3 2021-03-24 23:50:51

mała33
Member

U nas sprawdzają się przede wszystkim prezenty praktyczne. Zawsze pytam wprost albo robię wywiad środowiskowy wśród najbliższych img/smilies/wink Ostatnio kupiłam babci garnki Zwieger https://www.indelo.pl/garnki-zwieger-cat-561. Była zachwycona. Sama nigdy nie kupiłaby sobie tak drogich garnków, ale przyznała, że jakość jest o niebo lepsza od tych, które miała do tej pory.

#4 2021-04-15 13:02:47

zadumana
Member

Moim zdaniem każdej kobiecie spodobaja się takie okulary przeciwsłoneczne - zobaczcie tu https://eyewear24.net/product-pol-50834 … S-010.html
To markowe okulary, o ładnym, modnym kształcie oprawek. Moim zdaniem dobry pomysł na prezent dla eleganckiej kobiety.

#5 2021-04-20 00:02:22

marian332
Member

Mojej znajomej na pewno kupię bardzo dobre prezenty ze sklepu anioły z gliny ręcznie robione .W tym sklepie teraz naprawdę kupuje bardzo dużo osób.

#6 2021-04-28 23:43:50

wikiq
Member

Jeśli chodzi  o zakupy, czy też prezenty to ostatnio też miałam problem co kupić mojemu bratu img/smilies/smile W tym roku padło na czujnik lakieru, prezent na całe szczęście okazał się być strzałem w 10 img/smilies/smile   praktyczny i męski gadżet, który przyda się każdemu img/smilies/smile Jakby ktoś szukał męskiego prezentu, to polecam img/smilies/smile

#7 2021-05-05 11:58:36

wesolutki
Member

Ja szukając prezentu na Dzień Matki trafiłem na taką ofertę tu https://smaczajama.pl/pl/p/Kosz-Delikat … -Rozy/8899  Elegancki kosz, a w nim produkty z najwyzszej półki. Z takiego prezentu mama będzie zadowolona, tym bardziej ze znajdzie w nim swoje ulubione wino Cava Codorniu Rosado.

#8 2021-05-06 18:11:07

Nikcza
Member

A może kosmetyki naturalne? Ja kupiłam i dalam wczesniej mojej mamie te z Bielendy i jest bardzo zadowolona img/smilies/smile ja tez bardzo lubie ta marke

#9 2021-05-17 18:39:53

Puulsi
Member

Coś z jakiś ciekawszych gadżetów? Te sprawdzą się nie tylko dla facetów na prezent przecież:) Z takich usprawnień życia codziennego to oort może was zainteresować. Super się to małę cacko sprawdzi do szukania zaginionych kluczy i innych mniejszych przedmiotów.

#10 2021-05-20 13:50:04

marian332
Member

Ja koleżance jako prezent kupiłem rewelacyjne kosmetyki ze sklepu kosmetyki na przebarwienia .W tym sklepie wybór jest bardzo duży.

Stopka forum