Nastrojowe Rozmowy

Bo rozmawiać warto jest!

• Nie jesteś zalogowany.

#1 2020-10-28 16:04:36

grabskaa
New member
Reputacja :  [+ 0/ -0 ]

ogrzewanie w domkach holenderskich

Czy instalacje odpowiedzialne za wytwarzanie ciepła w takich mobilnych domkach są efektywne?
Chodzi o to, czy biorąc pod uwagę zużycie energii - albo innego paliwa - można liczyć na komfortowe temperatury. Kwestia kosztów i efektywności. Zastanawiam się, czy kupić taki domek holenderski w wariancie całorocznym - i kwestia eksploatacji w sezonie zimowym ma tu spore znacznie. A na https://www.holidaysport.pl/domki-holen … aloroczne/ raczej brakuje podobnych zestawień i danych.
Może ktoś dysponuje jakimiś wyliczeniami albo własnym przykładem?

Ostatnio edytowany przez grabskaa (2020-11-02 14:23:51)

#2 2020-12-10 14:50:08

mariokik
Member

Re: ogrzewanie w domkach holenderskich

też zawsze marzył mi się domek holenderski! super sprawa, ale co do pytania to niestety nie wiem i nie jestem w stanie Ci pomóc img/smilies/sad

#3 2021-01-10 17:00:32

tomek332
Member

Ja nie znam się na remontach, szczególnie gdy zostalam z tematem sama. Dobrze że miałam po ręką fachowców którzy doradzili mi rozdzielacze do ogrzewania podłogowego . To hurtownia hydrauliczna i instalacyjna, ma ona bardzo duzy wybór i otzrymałam tez od nich wspaniała pomoc w odpowiednim wyborze części. Dali świetne wskazówki, polecam każdemu.

#4 2021-02-17 00:04:17

Bodzio12
Member

W przypadku paneli fotowoltaicznych warto skorzystać z pomocy fotowoltaika Poznań, ponieważ moim zdaniem są to najlepsi specjaliści w swojej branży. Wykonali dla mnie projekt oraz zamontowali panele fotowoltaiczne na moim dachu.

Stopka forum