Nastrojowe Rozmowy

Bo rozmawiać warto jest!

  • Nie jesteś zalogowany.

#1 2020-09-15 13:26:57

sarsax
New member
Reputacja :  [+ 0/ -0 ]

Producent pieczarek

Producent pieczarek - Rawona!
_______________________
Dystrybucja grzybów
hodowlanych


Pieczarki świeże to produkty, których aktualnie Państwo poszukują? Jeśli tak, trafiliście pod właściwy adres. Specjalizujemy się we własnej produkcji tych artykułów spożywczych, gwarantując świeżość oraz znakomity smak. Oferowane przez nas grzyby są dostarczane na terenie całego kraju i Europy. Ponadto, działamy na rynku także jako rzetelny dystrybutor pieczarek, boczniaków i grzybów shitake, przykładając najwyższą wagę do jakości przekazywanych Państwu produktów. W ofercie znajdują się także owoce i runo leśne sezonowe, takie jak jagody, szparagi, borówki i kurki.
________________
Profesjonalna pieczarkarnia – dlaczego warto wybrać nasze produkty?

Pieczarkarnie stoją na dzień dzisiejszy przed nie lada wyzwaniem, ponieważ proces produkcji pieczarek znacznie różni się od tradycyjnych metod uprawy. Firma Rawona w swojej misji stara się zachować jak najwięcej elementów tradycji rodzinnej, jednak przy jednoczesnym rozwoju technologicznym oraz warunków, jakie dyktuje ewoluujący świat, nie jest to łatwe zadanie. Nasz rodzinny biznes zajmuje się uprawą pieczarek – białej oraz brunatnej, a także boczniaków oraz grzybów shitake. Sezonowo zajmujemy się również dystrybucją takich dóbr jak żurawina, borówki, szparagi oraz inne owoce runa leśnego. System pracy opiera się na wykwalifikowanej wiedzy oraz ogromnym doświadczeniu. Zazwyczaj nie podejmujemy decyzji, które są dalekie od naszych dotychczasowych poczynań. Stawiamy jakość ponad ilość, dlatego że naszym celem jest pozyskanie smaku i zapachu pieczarki, jaki pamiętają nasi dziadkowie, zwłaszcza że firma Rawona jest przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Założenie pieczarkarni nie jest prostym przedsięwzięciem, tak jak zakładanie większości biznesów. Należy posiadać odpowiednio duże pole, nakład finansowy oraz dostosować budowę hal oraz proces produkcyjny pod istniejące przepisy. Na przemysł spożywczy jest narzucone wiele restrykcji, na które przyszły oraz obecny producent pieczarek musi być przygotowany.

Grzyby świetnie sprawdzą się jako dodatek do pożywnych zup, sosów, pierogów, zapiekanek, pizzy, sałatek oraz wielu innych specjałów. Pieczarki można serwować w wersji gotowanej, smażonej, duszonej, pieczonej… Możliwości jest wiele. Polecamy je również wegetarianom i weganom – kotlecik z pieczarki wcale nie ustępuje smakiem temu przyrządzonemu z mięsa. Zapewniamy, że nasze pieczarki świeże nigdy się nie nudzą i zawsze stanowią dobrą bazę domowego jadłospisu.

Równie apetyczne co pieczarki, są boczniaki – delikatne grzyby będące źródłem białka i wielu cennych składników odżywczych. Z boczniaków można przyrządzić wiele przepysznych dań takich jak flaczki, sosy, boczniaki w panierce, bigos i leczo z boczniakami czy sałatki z ich dodatkiem. Rawona to doświadczony producent boczniaków, więc mogą się Państwo spodziewać dużego wyboru dostępnych produktów. Gwarantujemy, że jeśli tylko skorzystacie z naszych grzybów – będą smakować wyśmienicie.

https://pieczarki.net.pl/wp-content/uploads/2015/03/pieczarki.jpg

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
Host by: Hosting
© Copyright 2002–2005 Rickard AnderssonZałoż : stronę za darmo