Nastrojowe Rozmowy

Bo rozmawiać warto jest!

  • Nie jesteś zalogowany.

#1 2021-01-23 23:58:41

doti
Member
Reputacja :  [+ 0/ -0 ]

Prowadzenie biznesu

Posiadam własną firmę i wciąż staram się pogłębiać swoją wiedzę z zakresu sprawnego jej prowadzenia. Wiadomo, cały czas trzeba być ze wszystkim na bieżąco. Z tego powodu chciałam zapytać Was forumowicze, czy znacie może jakieś ciekawe strony w internecie o tej tematyce? Jakieś ciekawe blogi, fora, kursy itd? Z tematu prowadzenia spółki interesowałoby mnie jak wygląda wycena udziałów i na jakich zasadach określa się ich wielkość. Tutaj znalazłam co nieco https://volante.pl/wycena-udzialow-akcji/ , ale chciałabym dowiedzieć się więcej. Polecicie coś?

Offline

 

#2 2021-01-24 19:35:54

Bodzio12
Member
Reputacja :  [+ 0/ -0 ]

Re: Prowadzenie biznesu

Jeśli szukacie firmy która pełni usługi w zakresie automatyki przemysłowej, programowania PLC, robotyki, systemów wizualizacji SCADA i wiele innych to zobaczcie na amister.pl pracują tutaj sami doświadczeni specjaliści. Można im zaufać. Polecam.

Offline

 

#3 2021-02-23 00:38:17

Kerry
Member
Reputacja :  [+ 0/ -0 ]

Re: Prowadzenie biznesu

Wiele osób rezygnuje z zakładania firmy, bo nie mogą jej zarejestrować w miejscu swojego zamieszkania - głównie tyczy się to mieszkań wynajmowanych. Warto w takich sytuacjach dowiedzieć się, jak wygląda wirtualne biuro Warszawa ceny, korzystając z takich ofert jak https://www.jerozolimskie89.eu/wirtualne-biuro.html . Nie są to duże koszta, dlatego jeżeli uważamy, że mamy spore szanse na rozwój firmy to nie ma się co zastanawiać.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
Host by: Hosting
© Copyright 2002–2005 Rickard AnderssonZałoż : stronę za darmo