Nastrojowe Rozmowy

Bo rozmawiać warto jest!

• Nie jesteś zalogowany.

#1 2019-05-30 14:01:56

Bodzio12
Member
Reputacja :  [+ 0/ -0 ]

Tłumaczenia online

Cześć. Czy ktoś z Was kiedyś miał podobny problem do mojego ? To znaczy potrzebowałem wykonać sporo tłumaczeń z języka niemieckiego ale niestety nie miałem czasu żeby z tym jeździć. Znajomy polecił mi wtedy serwis tłumaczenia z języka angielskiego online, który oferuje tłumaczenia online z których skorzystałem i wszystko się udało załatwić bardzo szybko.

#2 2019-10-24 11:54:16

gabnev
New member

Re: Tłumaczenia online

hejka

#3 2020-01-28 23:05:25

igasop
New member

hejka

#4 2020-04-30 15:26:32

merkyna
Member

Wiesz co jeśli faktycznie nie obrabiasz się z tłumaczeniami to zleć je do profesjonalnego biura tłumaczeń. Ja część tłumaczeń wykonuję sama ale są to takie mniejsze zlecenia.Te bardziej poważne zlecam tłumaczom z biura, z którymi współpracuję. Polecam też artykuły na https://www.tlumaczenieniemieckiego.pl odnośnie właśnie języka niemieckiego i przekładów na ten język. Myślę, że mogą Ci się też te porady przydać, ponieważ widzę, że specjalizujesz się w tym samym języku obcym co ja img/smilies/smile

#5 2020-09-15 04:15:36

pukla123
Member

jak o tłumaczeniach mowa to ja mam pytanie o narzędzie które  sprawdź pisownię online w róznych językach. Ktoś wie gdzie w necie czegoś takiego szukac?

#6 2020-10-27 01:33:54

tomek332
Member

tłumacz przysięgły język włoski to strona najlepszego tłumacza na język obcy. Podejmie się on tłumaczenia na język który jak dla mnie jest bardzo trudny. Rozliczenie jest na podstawie stron tekstu który chcemy przetłumaczyć oraz trudności danego dokumentu. Dla stałych klientów jest możliwość negocjacji ceny.

Stopka forum