Nastrojowe Rozmowy

Bo rozmawiać warto jest!

  • Nie jesteś zalogowany.

#1 2018-03-22 11:37:26

Kerry
Member
Reputacja :  [+ 0/ -0 ]

Wyposażenie gabinetu

Właśnie wyposażamy gabinet medycyny estetycznej mojej przyjaciółki. Prawie wszystko zostało juz zakupione. Brakuje nam tylko jednej rzeczy, jakim jest laser shr. Czy jest tu ktoś, kto może zna się w tym temacie i mógłby coś doradzić?

Offline

 

#2 2018-12-11 20:42:21

iwona88
Member
Reputacja :  [+ 0/ -0 ]

Re: Wyposażenie gabinetu

za zamontowałyście już sejf na cenne rzeczy? Ja jestem takiego zdania, że w każdym gabinecie i firmach powinien być sejf. W dzisiejszych czasach jest dużo włamań i kradzieży. Lepiej się zabezpieczyć niż później żałować. Ja prowadzę małą firmę spedycyjną i zamontowałam ostatnio taki sejf w biurze https://www.hartmann-tresore.pl/sejfy/s … lamaniowy/ Zerknij sobie na tą stronkę jeśli chcesz, duży wybór i ceny atrakcyjne img/smilies/wink

Offline

 

#3 2020-10-01 02:24:22

belga
Member
Reputacja :  [+ 0/ -0 ]

Re: Wyposażenie gabinetu

A czy zainwestowałyście w wentylacje? Taki system zadba o odpowiednią cyrkulację powietrza w gabinecie, jak i najwyższą jakość. Oczywiście, aby takie rozwiązanie mogło służyć latami, należy je regularnie czyścić. Nie ukrywam, że kiedy przymierzałam się do zlecenia pierwszego czyszczenia, sporo na ten temat czytałam. Najbardziej pomógł mi ten artykuł: http://przyjaznybiling.pl/czyszczenie-w … onawirusa/, który rozjaśnił mi ten temat, zwłaszcza w dobie pandemii. Z własnych doświadczeń polecam wentylację, którą również chwalą pracownicy i oczywiście klienci.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
Host by: Hosting
© Copyright 2002–2005 Rickard AnderssonZałoż : stronę za darmo