Nastrojowe Rozmowy

Bo rozmawiać warto jest!

• Nie jesteś zalogowany.

#1 2018-07-10 14:00:38

Kerry
Member
Reputacja :  [+ 0/ -0 ]

Jaką szczoteczkę wybrać?

Jaką szczoteczkę do zębów wybrać? Dużo słyszałam ostatnio o tym, że najlepsze są szczoteczki soniczne. Podobno biją na głowę swoje starcze siostry - szczoteczki elektryczne. Czy to prawda? W czym są one lepsze? A może jednak trzeba powrócić do starej, dobrej szczoteczki manualnej?

#2 2019-03-19 07:46:25

mała33
Member

Re: Jaką szczoteczkę wybrać?

Zawsze miałam manualną z rodziny soft. Mam delikatne dziąsła przez to bałam się stosować elektrycznych. Obecnie mój stan dziąseł się pogorszył. Są bardzo nabrzmiałe i zdarza mi się po szczotkowaniu niewielkie krwawienie. Podejrzewam, że ciąża i geny to będą przyczyny zapalenia dziąseł. Muszę się wybrać do lekarza i poradzić co w tej sytuacji robić. Od kilku dni stosuję Listerine, a zęby szczotkuję tylko raz.

#3 2019-05-22 15:51:57

zadumana
Member

Z tym wyborem szczoteczek jest niezłe zamieszani. Wybór w sklepach duży, a nie kazda sie sprawdza. Ja miałam problem z wyborem szczoteczki dla syna. Ale przy okazji wizyty  w tym gabinecie dentystycznym https://www.niebodent.pl/pl/ Porazono mi szczoteczke elektryczna z okrągłą końcowką. Ogolnie to można dentyście zadawać pytania i zawsze szzczegółowo odpowiada A do tego ma świetne podejście do dzieci. Oczywiście dorośli też mogą umawiać się telefonicznie na wizyty.

#4 2019-05-24 11:44:35

belga
Member

Oral-B elektryczną oczywiście

#5 2020-02-02 18:43:45

ulakof
New member

czesc

#6 2020-07-10 23:37:22

mona
Member

Odpowiedni wybór szczoteczki jest ważny, jednak wszystkiego nie załatwi. Należy regularnie dbać o zęby. Sama korzystam z usług jakie oferuje dentysta Kraków Podgórze. Tutaj uzyskałam fachową poradę jak dbać o zęby w domu i zastosowano odpowiednie leczenie ponieważ okazało się, że jest ząb do leczenia.

Stopka forum