Nastrojowe Rozmowy

Bo rozmawiać warto jest!

• Nie jesteś zalogowany.
  • Index
  •  » Zdrowie
  •  » ból ograniczenia ruchowe w biodrach

#1 2018-12-27 15:13:50

misia55
Member
Reputacja :  [+ 0/ -0 ]

ból ograniczenia ruchowe w biodrach

witam, mam problem z biodrami, dokuczają mi bóle i zmniejszyła mi się ich ruchomość img/smilies/sad Poszukuję jakiegoś solidnego leku. Słyszałam, że spore poprawy są po zastosowaniu preparatu Synocrom https://www.i-apteka.pl/product-pol-296 … -1szt.html Myślicie, że warto go kupić?

#2 2019-12-07 04:43:02

maciek22
Member

Re: ból ograniczenia ruchowe w biodrach

Powiem Ci, że lepszą opcją będzie leczenie poprzez ruch, ćwiczenia w odciążeniu usprawniające mobilność bioder mogłyby być dla Ciebie korzystne. Tego typu problemy często pojawiają się od siedzącego trybu życia, więc ćwiczenia będą fajnym rozwiązaniem. Ja dwa razy w tygodniu robię mobilizację stawów biodrowych i ruchomość o wiele mi się polepszyła. Ćwiczenia rozpisał mi trener personalny z siłowni City Fit w Bydgoszczy. Muszę przyznać, że City Fit to fajna całodobowa siłownia. Polecam!

#3 2019-12-11 16:06:14

doti
Member

Z wszelkim rodzajem bólu polecam udać się do Ortopedica fizjoterapia w Warszawie. Pomogli mojej siostrze gdy miała poważny problem z bólem kolana (bo to taki typ aktywnej sportsmenki). Bardzo jej pomogli i teraz może normalnie się poruszać.

Ostatnio edytowany przez doti (2019-12-11 16:50:01)

#4 2020-01-28 03:56:22

basiabe
Member

Może to jakieś dolegliwości reumatologiczne? Zerknij na tą stronę olejekcbd10.pl może warto wypróbować te krople?

#5 2020-03-14 23:23:02

tetrus
New member

Dobry fizjoterapeuta bez problemu powinien poradzić sobie z takimi ograniczeniami ruchowymi w biodrach. Na moje kolana znalazłem sposób poprzez odpowiednie ćwiczenia rehabilitacyjne w Gabinecie Sanitas we Wrocławiu http://sanitas.wroclaw.pl/rehabilitacja-wroclaw.html

#6 2020-05-22 10:57:26

janek332
New member

Ciekawie czy ktoś z was miał kontuzję Zapalenie ścięgna Achillesa .To naprawdę jest bardzo paskudna kontuzja.Na szczęście powoli już wracam do zdrowia.

#7 2020-08-10 19:07:57

Bodzio12
Member

Mogę wam polecić serdecznie klinikę  rtg lodz jeśli jest ktoś z was z Łodzi to koniecznie badania wykonujcie właśnie tam bo tam pracują sami profesjonaliści. Ceny nie są wygórowane a miły zespół i bardzo pomocny.  Bardzo dobrze jest wyposażone to centrum medyczne. Ja byłam tam niedawno by wykonać zdjęcie rentgenowskie. Polecam serdecznie to miejsce.

Ostatnio edytowany przez Bodzio12 (2020-08-10 19:08:10)

#8 2020-11-09 15:42:11

zadumana
Member

Teraz gdy wszystko jest podporządkowane pandemii, trudno o rehabilatację w szpitalu czy w senatorium. Wyjściem może być skorzystanie z tej oferty tu https://www.marbo-sport.pl/product-pol- … tline.html  Ta bieżnia jest dostosowana do potrzeb osoby rehabilitowanej. Ma wygodne poręcze, z przodu pas, który podnosi komfort użytkownia. Schodki antypoślizgowe. Mała prędkość 0,3km na godz. Odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych, osób nawet po ciężkich urazach.

• Index
  •  » Zdrowie
  •  » ból ograniczenia ruchowe w biodrach

Stopka forum