Nastrojowe Rozmowy

Bo rozmawiać warto jest!

• Nie jesteś zalogowany.

#1 2020-01-28 21:59:02

Kerry
Member
Reputacja :  [+ 0/ -0 ]

Fitness

Czy jest tutaj ktoś, kto uprawia fitness? Chciałabym zasięgnąć porady. Otóż przeglądam akcesoria do sal fitness sklep internetowy i zastanawiam się, co powinnam sobie kupić, by móc założyć w domu swoją małą strefę fitness. Co w Waszej ocenie byłoby najbardziej odpowiedniego? Co jeszcze warto dokupić?

#2 2020-04-22 11:04:47

mała33
Member

Re: Fitness

Chcesz mieć aż salę? img/smilies/wink Mam jedno urządzenie do ćwiczeń, które zdecydowanie wystarcza. Zajrzyj na stronę https://casada.pl/kategoria-produktu/fitness/. Mają tam świetną platformę do ćwiczeń - powerboard. Kupiłam ją miesiąc temu i już widać pierwsze efekty. Jeszcze dwa miesiące i mój brzuch będzie idealny. Dzięki wibracjom można szybciej osiągnąć oczekiwane efekty.

#3 2020-05-22 15:42:43

mewaa
Member

też zawsze chciałam mieć w domu! img/smilies/smile
Wygodna sprawa!

#4 2020-05-29 17:14:21

kikx
New member

mała33 napisał(a):

Chcesz mieć aż salę? img/smilies/wink Mam jedno urządzenie do ćwiczeń, które zdecydowanie wystarcza. Zajrzyj na stronę https://casada.pl/kategoria-produktu/fitness/. Mają tam świetną platformę do ćwiczeń - powerboard. Kupiłam ją miesiąc temu i już widać pierwsze efekty. Jeszcze dwa miesiące i mój brzuch będzie idealny. Dzięki wibracjom można szybciej osiągnąć oczekiwane efekty.

kiedyś myślałam o tej platformie, ale nie wiem czy to wystarczy img/smilies/smile

#5 2020-07-13 16:55:12

olaf332
Member

Ja chodziłem na fitness i w ogóle nie schudłem .Dlatego zdecydowałem się że na pewno skorzystam z bardzo ciekawiej oferty obozy dla otyłych dorosłych  .To naprawdę się opłaca.

Ostatnio edytowany przez olaf332 (2020-07-13 17:17:39)

Stopka forum